Про компанію

Eigenmethod

Сьогодні компанія АЙГЕНМЕТОД має 3 представництва, є SAP партнером в Україні, забезпечуючи високий рівень експертизи в сфері SAP консалтингу.

АЙГЕНМЕТОД єдина компанія в Україні володіє відразу 6 нагородами SAP Recognized Expertise.

Саме галузева спрямованність, досвід роботи з гігантами ринку, а також визнання компетентності команди з боку вендора SAP забезпечують високу якість послуг нашим клієнтам.

Наш експертний фокус - впровадження аналітичних систем і систем бюджетування на базі SAP з методологічної підтримкою в частині бізнес-консалтингу.

ДОСЯГНЕННЯ

Завдяки бездоганній репутації, найвищим оцінкам з боку вендора SAP і підтвердженій ефективності рішень ми можемо забезпечити нашим клієнтам отримання додаткового прибутку та економію витрат

Клієнти в 6 країнах використовують наші рішення

Представництва в 3 країнах світу

12 IT напрямків авторизованих вендором SAP

6 нагород SAP Recognized Expertise  в 3 галузях і по 3 категоріям 

 12 офіційних Відгуків 

26 проєктів впровадження SAP повного циклу

13 Сертифікованих SAP BI консультантів

19 сертифікованих SAP ERP консультантів

Команда АЙГЕНМЕТОД - це понад 50 працівників з проєктним досвідом реалізації галузевих рішень на платформі SAP.


Практичний досвід компанії АЙГЕНМЕТОД охоплює такі сфери економіки: енергетика, рітейл, металургія, фінанси, телекомунікації, фармацевтика, виробництво, FMCG. Співпрацюємо також і з державним сектором.


Ми реалізували найбільш масштабні проєкти впровадження інноваційних продуктів SAP в країні. Саме цей досвід відзначений рекомендаціями і відгуками  глобальних компаній в профільному бізнес-середовищі!


У 2020 році компанія успішно пройшла сертифікацію в сфері хмарних рішень SAP Analytics Cloud, а також отримала нагороди за бездоганні кейси в Enterprise Planning and Analytics - SAP Recognized Expertise. Тому сьогодні навички нашої команди визнані кращими з бюджетування і бізнес-аналітиці в Україні та Східній Європі.


Завдяки бездоганній репутації, найвищим оцінками з боку вендора SAP і підтвердженої ефективності рішень ми можемо забезпечити нашим клієнтам вимірний результат для економії витрат і отримання додаткового прибутку. Ви можете переконатися в цьому особисто, звернувшись в один з наших офісів в Україні, Данії або США

Наші співробітники дотримуються Кодексу етики і ділової поведінки, а так само Антикорупційної політики, які відображають цінності компанії.

Ми впевнені, що взаємини, засновані на чесності і порядності, підвищують цінність компанії і сприяють її сталому розвитку.

Кодекс етики та ділової поведінки АЙГЕНМЕТОД - ключовий документ, який встановлює норми і правила корпоративної поведінки співробітників компанії, а також наші взаємини з партнерами та клієнтами.

Антикорупційна політика АЙГЕНМЕТОД - це доповнюючі Кодекс етики і ділової поведінки умови, в яких чітко визначена позиція і дії співробітників, керівництва компанії в ситуаціях, які можуть призвести до корупції.

Антикорупційна политика АЙГЕНМЕТОД
Кодекс етики і ділової поведінки АЙГЕНМЕТОД