sap btp 2.0
8 березня 2024
Нові компетенції, нові можливості в напрямку SAP BUSINESS TECHNOLOGY PLATFORM

У 2024 році ми раді похвалитися новим досягненням - Айгенметод розширює свої можливості в напрямку SAP BTP новою компетенцією на рівні Advanced додавши спеціалізацію в сфері Application Development and Integration.

Читати
29 лютого 2024
Fozzy Group удосконалює роботу з допомогою хмарних технологій SAP

Fozzy Group використовує SAP Business Technology Platform (SAP BTP), щоб автоматизувати оформлення розрахункових листів для своїх співробітників

Читати
Diia City
12 лютого 2024
Айгенметод у центрі подій: Дія City Anniversary 2.0

На початку лютого керівництво Айгенметод відвідало великий бізнес-захід Diia.City Anniversary 2.0, що відбувся в центрі подій "DiiA". Цей захід був присвячений другій річниці запуску правового та податкового простору Дія City.

Читати
mental health
6 лютого 2024
Як планувати в умовах невизначенності? Підтримка ментального здоров’я працівників Айгенметод

Початок 2024 року для Айгенметод – час нових початків та важливих рішень. Ми розуміємо, що в сучасному світі, особливо в умовах нестабільності, де війна в Україні породжує серйозні виклики, ментальне здоров'я працівників має визначальне значення.

Читати
certification_11
4 грудня 2023
Нові сертифікації SAP та Bluetelligence: вдосконалення Команди Айгенметод

Наші працівники продовжують підтверджувати свою високу кваліфікацію та ентузіазм у професійному розвитку.

Читати
23 серпня 2023
Разом у День Незалежності!

Шановні Друзі та Партнери!

З наближенням одного з найважливіших свят для нашої країни – Дня Незалежності України – ми відкриваємо сторінку історії, де переплітаються минуле та майбутнє нашої Батьківщини. Це день, коли ми об'єднуємо мудрість, яку набули за роки існування, з відповідальністю перед важливими рішеннями на шляху до подальших перемог.

Читати
education
24 липня 2023
Айгенметод отримала перший сертифікат від компанії Microsoft за курсом Microsoft Power BI Data Analyst

Айгенметод - провідна компанія в галузі аналітики та бюджетування, підтверджує своє зобов'язання до навчання та підвищення кваліфікації своїх спеціалістів. У липні один із її співробітників успішно отримав перший сертифікат від компанії Microsoft за успішне завершення курсу Microsoft Power BI Data Analyst.

Читати
hr forum
28 червня 2023
Айгенметод разом із компанією SAP Ukraine стали партнерами XVIII Форуму HR-директорів

Цьогорічний форум, що відбувся 9 червня, був присвячений викликам, які постають перед HR-керівниками в нинішніх умовах війни: людські ризики, пов’язані із роботою працівників в кризових ситуаціях, важливість планування неперервності робочих процесів, міграція, демографічні зміни, управління віддаленими співробітниками, трансформація корпоративної культури під впливом теперішніх реалій, вигорання, втрата мотивації тощо.

Читати
9 червня 2023
Eigenmethod отримала компетенцію SAP BTP зі спеціалізацією Analytics and Planning рівня Essential

Eigenmethod, провідна компанія в галузі аналітики та бюджетування, з радістю оголошує про отримання компетенції по SAP Business Technology Platform зі спеціалізацією Analytics and Planning рівня Essential.

Читати
31 травня 2023
Eigenmethod відкриває SAP Sales & Service Cloud

Інтелектуальні продажі та революційний сервіс для безперервного контакту з клієнтом протягом усього шляху - це просто з Eigenmethod 

Читати
29 травня 2023
Етика та прозорість: Антикорупційна програма Eigenmethod

Антикорупційна політика виступає фундаментальним елементом успішної компанії, оскільки вона допомагає створити справедливі та прозорі умови для всіх сторін: співробітників, клієнтів та бізнес-партнерів.

Читати
вишиванка
19 травня 2023
День вишиванки у Eigenmethod

Наша компанія завжди прагне зберігати і вшановувати національну спадщину, отож ніщо не може бути кращим приводом для творчості та об'єднання, ніж всеукраїнське свято - День Вишиванки. Цього року ми вирішили організувати особливий фотоконкурс, щоб дати змогу нашим талановитим працівникам проявити свою любов до вишиванок та продемонструвати їх унікальність.

Читати