certification_11
4 грудня 2023
Нові сертифікації SAP та Bluetelligence: вдосконалення Команди Айгенметод

Наші працівники продовжують підтверджувати свою високу кваліфікацію та ентузіазм у професійному розвитку.

Читати
23 серпня 2023
Разом у День Незалежності!

Шановні Друзі та Партнери!

З наближенням одного з найважливіших свят для нашої країни – Дня Незалежності України – ми відкриваємо сторінку історії, де переплітаються минуле та майбутнє нашої Батьківщини. Це день, коли ми об'єднуємо мудрість, яку набули за роки існування, з відповідальністю перед важливими рішеннями на шляху до подальших перемог.

Читати
education
24 липня 2023
Айгенметод отримала перший сертифікат від компанії Microsoft за курсом Microsoft Power BI Data Analyst

Айгенметод - провідна компанія в галузі аналітики та бюджетування, підтверджує своє зобов'язання до навчання та підвищення кваліфікації своїх спеціалістів. У липні один із її співробітників успішно отримав перший сертифікат від компанії Microsoft за успішне завершення курсу Microsoft Power BI Data Analyst.

Читати
hr forum
28 червня 2023
Айгенметод разом із компанією SAP Ukraine стали партнерами XVIII Форуму HR-директорів

Цьогорічний форум, що відбувся 9 червня, був присвячений викликам, які постають перед HR-керівниками в нинішніх умовах війни: людські ризики, пов’язані із роботою працівників в кризових ситуаціях, важливість планування неперервності робочих процесів, міграція, демографічні зміни, управління віддаленими співробітниками, трансформація корпоративної культури під впливом теперішніх реалій, вигорання, втрата мотивації тощо.

Читати
9 червня 2023
Eigenmethod отримала компетенцію SAP BTP зі спеціалізацією Analytics and Planning рівня Essential

Eigenmethod, провідна компанія в галузі аналітики та бюджетування, з радістю оголошує про отримання компетенції по SAP Business Technology Platform зі спеціалізацією Analytics and Planning рівня Essential.

Читати
31 травня 2023
Eigenmethod відкриває SAP Sales & Service Cloud

Інтелектуальні продажі та революційний сервіс для безперервного контакту з клієнтом протягом усього шляху - це просто з Eigenmethod 

Читати
29 травня 2023
Етика та прозорість: Антикорупційна програма Eigenmethod

Антикорупційна політика виступає фундаментальним елементом успішної компанії, оскільки вона допомагає створити справедливі та прозорі умови для всіх сторін: співробітників, клієнтів та бізнес-партнерів.

Читати
вишиванка
19 травня 2023
День вишиванки у Eigenmethod

Наша компанія завжди прагне зберігати і вшановувати національну спадщину, отож ніщо не може бути кращим приводом для творчості та об'єднання, ніж всеукраїнське свято - День Вишиванки. Цього року ми вирішили організувати особливий фотоконкурс, щоб дати змогу нашим талановитим працівникам проявити свою любов до вишиванок та продемонструвати їх унікальність.

Читати
Изображение от <a href="https://ru.freepik.com/free-photo/young-female-student-listening-to-her-english-teacher_15184755.htm#query=%D0%BE%D0%B1%D1%83%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5&position=48&from_view=search&track=sph">Freepik</a>
12 квітня 2023
Професійна підтримка важливіша, ніж будь-коли: вебінар про ментальне здоров'я для працівників.

На минулому тижні в Айгенметоді пройшов вебінар для співробітників на тему "Психологічна допомога: навички самоконтролю та взаємопідтримки". Цей вебінар був присвячений ментальному здоров'ю та психологічній підтримці працівників у період війни.

Читати
SAP CEE Partner Kick-off 2023
5 квітня 2023
Партнерська конференція SAP CEE Partner Kick-off 2023 у Братиславі відкрила нові горизонти для учасників.

Глобальні події продовжують впливати на організації та промисловості, які вже перебувають у процесі трансформації та потребують гнучкості, аналізу даних та партнера, який може адаптуватися. Ці імперативи роблять SAP більш актуальним, ніж будь-коли раніше!

Читати
Изображение от rawpixel.com на Freepik
17 березня 2023
Зустрічаємо майстерність Bluetelligence на конференції в Австрії: нові можливості для організації корпоротивного глосарію даними

В лютому співробітник компанії Eigenmethod відвідав конференцію партнерів компанії Bluetelligence в Австрії. Захід пройшов успішно та став відмінною нагодою для спілкування та обміну досвідом з представниками інших компаній.

Читати
семінар
20 лютого 2023
Ключовий фактор успіху Eigenmethod: навчання та професійний розвиток працівників

В сучасному бізнесі важливим чинником є не тільки використання сучасних технологій та програмних рішень, але й наявність команди кваліфікованих та компетентних працівників.

Читати