ДОСЯГНЕННЯ

Завдяки бездоганній репутації, найвищим оцінкам з боку вендора SAP і підтвердженій ефективності рішень ми можемо забезпечити нашим клієнтам отримання додаткового прибутку та економію витрат

Клієнти в 6 країнах використовують наші рішення

Представництва в 3 країнах світу

12 IT напрямків авторизованих вендором SAP

6 нагород SAP Recognized Expertise  в 3 галузях і по 3 категоріям 

 12 офіційних Відгуків 

26 проєктів впровадження SAP повного циклу

13 Сертифікованих SAP BI консультантів

19 сертифікованих SAP ERP консультантів

Бізнес аналітика

трансформуємо процес прийняття рішень

ДІЗНАТИСЯ

Сьогодні всі говорять про важливість даних, якими володіють компанії і про їх нерозкриті потужності. Неважливо чим ви займаєтеся: виробництвом, продаєте продукцію або надаєте послуги своїм клієнтам - ви маєте доступ до інформації. Навіть якщо ви поки не усвідомили всієї сили даних, якими володіє ваша компанія, вони можуть мати дуже велике значення для вашого бізнесу в майбутньому.

Досвід компанії Айгенметод допоможе навести порядок в даних, тим самим підготувавши Вас до «Епохи даних» *.

Сучасні технології (SAP HANA) і продукти SAP Business Intelligence (BI) при грамотному їх використанні дозволяють мати доступ до оперативних даних в режимі реального часу.

Компанія Айгенметод готова підтримувати Вас у всіх питаннях, що стосуються рішень на базі SAP для сховищ даних, звітності та аналітики.

Наші послуги включають:

  • Збір, аналіз та управління вимогами
  • Технічний дизайн і реалізацію сховищ даних
  • Розробку звітів, дашбордів і вітрин даних для selfservice звітності
  • Підтримку і навчання користувачів та ІТ фахівців

 

* «TheDataAge 2025» доповідь підготовлений аналітиками компанії IDC за підтримки виробника жорстких дисків Seagate Наші консультанти володіють кращими практиками, а також мають великий досвід впровадження та оптимізації корпоративних сховищ даних, використовуючи такі продукти SAP: SAP Business Warehouse (SAP NetWeaver Business Warehouse; SAP BW / 4HANA) SAP BusinessObjects Business Intelligence suite SAP Analytics Cloud

Залишились питання?
Отримати консультацію