ДОСЯГНЕННЯ

Завдяки бездоганній репутації, найвищим оцінкам з боку вендора SAP і підтвердженій ефективності рішень ми можемо забезпечити нашим клієнтам отримання додаткового прибутку та економію витрат

Клієнти в 6 країнах використовують наші рішення

Представництва в 3 країнах світу

12 IT напрямків авторизованих вендором SAP

6 нагород SAP Recognized Expertise  в 3 галузях і по 3 категоріям 

 12 офіційних Відгуків 

26 проєктів впровадження SAP повного циклу

13 Сертифікованих SAP BI консультантів

19 сертифікованих SAP ERP консультантів

RISE із SAP S/4HANA

Дооможемо трансформувати бізнес та забезпечити цифрову відмовостійкість інформаційної інфраструктури. 

ДІЗНАТИСЯ

Використовуючи передовий, інноваційний досвід переходу від традиційних локальних технологій до більш сучасних, інноваційних хмарних технологій за допомогою RISE with SAP S/4HANA компанія “Айгенметод” допоможе трансформувати бізнес компаній та підприємств і забезпечити цифрову відмовостійкість інформаційної інфраструктури.

Саме трансформація бізнесу як сервісний підхід може допомогти реалізувати критично важливі риси інтелектуального підприємства, такі як::

  • Ефективне зростання і узгодження ресурсів за рахунок об'єднання даних, бізнес-систем і взаємозв'язків в обраних хмарних інфраструктурах,
  • Приймати обгрунтовані рішення за рахунок прив'язки наборів даних до аналітики в реальному часі та з використанням безкоштовних можливостей аналізу бізнес-процесів,
  • Зниження втрат і більш здорові фінансові резерви за рахунок швидкого і ефективного реагування на збої в роботі бізнесу та безкоштовного доступу до бізнес-мережі SAP,
  • Підвищення стійкості бізнесу за допомогою передових методів і швидкого надання значущих результатів нашим клієнтам, партнерам і бізнесу з використанням платформ бізнес-технологій SAP.

Разом із RISE with SAP S / 4HANA ми зможемо трансформувати бізнес шляхом:

Перепланування бізнес-процесів 

Інтеграція бізнес-процесів будується на основі бізнес-моделі SAP і досвіду процесів, отриманого завдяки роботі з більше 400 000 клієнтів в 25 галузях. Клієнти можуть постійно аналізувати ефективність своїх бізнес-процесів, порівняти їх з галузевими стандартами і легко адаптувати до нових вимог і вимог бізнесу. Інтелект може бути вбудований в бізнес-процеси завдяки прямому підключенню до робочого процесу SAP, роботизованою автоматизації процесів (RPA) та інших послуг штучного інтелекту (AI).

Включення технічної міграції 

Інструменти і послуги SAP підтримують весь технічний шлях з швидким часом оцінки, доповненим пропозиціями сильної екосистеми SAP. Це включає автоматизовані послуги для переходу до модульних і стандартних ландшафтів рішень для більш швидкого споживання інновацій в хмарі, а також підтримку технічних архітекторів, сприяють плавної міграції та високому впровадження.

Обрана хмарна інфраструктура клієнтів працює в центрі обробки даних SAP або з обраним гіперскейлером, щоб скористатися можливостями інфраструктури як послуги без блокування даних і системи. 

Побудова інтелектуального підприємства 

SAP Business Technology Platform забезпечує один семантичний рівень на підприємстві, створюючи основу для цілісної трансформації бізнесу. Такий підхід допомагає підтримувати ядро ІТ систем підприємства в чистоті і дозволяє полегшити споживання: 

  • Легко доповнювати, розширювати і інтегрувати рішення SAP, партнерів і сторонніх розробників, використовуючи ту ж модель даних і послуги платформи і програми SAP.
  • Отримати доступ до більш ніж 2200 API, щоб допомогти забезпечити інтеграцію в локальних, хмарних і інших систем.
  • Керувати і планувати на всьому підприємстві в режимі реального часу і забезпечувати високоякісні дані для аналітики, планування і сценаріїв штучного інтелекту завдяки одному семантичному шару даних.
  • Отримувати чудові можливості з низьким кодом або без коду, щоб розширити рішення SAP, інтелектуальний RPA для автоматизації службу робочого процесу світового класу для зміни процесів на льоту.
     

RISE with SAP S/4HANA Cloud має вбудований AI, RPA, вдосконалену аналітику і гнучкі варіанти розгортання, в залежності від складності клієнта.

Залишились питання?
Отримати консультацію